Skip links

Services

We provide digital experience services to startups and small businesses.

YÖNETİLEN HİZMETLER

YÖNETİLEN HİZMETLER

Satın alma ve elde tutma pazarlamasından sorumlu oyun ve ödeme yönetimine kadar, yönetim ekiplerinize sorunsuz, şeffaf ve uyumlu operasyonlar sağlayarak destek sağlıyoruz.Tıpkı ürünlerimiz gibi, Yönetilen Hizmetler çözümümüz de modüler bir şekilde tasarlanmıştır: size her konuda veya yalnızca belirli bir alanda yardımcı olabiliriz.

SORUMLU OYUN
Sorumlu kumarı yalnızca sosyal bir konu olarak değil, aynı zamanda ticari açıdan da çok ciddiye alıyoruz, oyuncularınızın her ay geri gelip markanızla sorumlu bir şekilde etkileşim kurabilmeleri için kendi imkanları dahilinde oyunlarından keyif almaları önemlidir.

betcosoft in ürün yelpazesi, lisans yükümlülüklerinizi ve sosyal taahhütlerinizi yerine getirmek için markanızın gerekli sorumlu kumar önlemlerini ve Sorumlu Oyun alanında gerekli deneyime sahip bir ekibi sunmasına olanak tanır.

KAZANMA
İster mevcut satın alma stratejinizi yürütmek için bir ortak arıyor, ister bu stratejiyi sizin için yönlendirmemizi istiyor olun, marka vizyonunuzu sektör ve dijital pazarlama konusundaki en iyi uygulama anlayışımızla birleştirerek ekibimiz en iyi şekilde yararlanabilecektir. Bu projeye ayırdığınız bütçe.

Bağlı kuruluş pazarlaması, görüntülü reklamcılık, ücretli arama, sosyal medya veya içerik pazarlaması yoluyla olsun, platformu derinlemesine anlamamız, size en uygun fiyata trafik sunabilmemiz için satın alma hunisi boyunca performansı optimize etmemize olanak tanır.

Tüm kanallar için kampanya ilerlemesi, iyileştirmeler ve genişleme hakkında ayrıntılı raporlar ve sık güncellemeler sağlıyoruz.

ANAHTAR TESLİM SİTENİZE GENEL BAKIŞ

This website uses cookies to improve your web experience.
ArabicEnglishGermanRussianTurkish