Skip links

Tüm finansınını Biz yönetelim veya manuel yürütün

Çok çeşitli ödeme seçenekleri, 25 ülkeden ödeme alma ve gönderme ( Türkiye, Almanya, ingiltere, Fransa, Amerika, Canada, Hollanda, Yunanistan, Bulgaristan,Azerbeycan, Rusya, Malta, Çin, ırak, iran, VB. )Ve Tüm dünyadan ödeme alın

Tüm Dünyadan ödemeleri biz alıyoruz Kazananlara biz veriyoruz sizler tüm karınızı Coin dünyası üzerinden alıyorsunuz Sadece komisyon karşiliği Ayrıntılı Bilgi ve Detayları Sadece Uzman müşteri danışmanlarımızdan talep edin.

Konfigürasyon yönetimi

Tüccar yapılandırma uygulamamız basit ve kullanımı kolaydır. Satıcılar, para birimleri ve ülkeler, arka ofis yönetim uygulamalarımızdan kolayca yapılandırılabilir.

PCI DSS Uyumluluğu

Kart ayrıntılarını güvenli bir şekilde yakalar, tokenize eder ve tamamen PCI uyumlu bir şekilde saklarız. Kart Veri Ortamı (CDE), tüccarların kart ayrıntılarını kontrol etmelerinin yanı sıra bunları bloke etmelerini/blokesini kaldırmalarını sağlar.

Ödeme Yönlendirme

Money, hangi sağlayıcının kullanılacağını ve birden çok seçeneği seçme yeteneği sunar. Bir işlemin nasıl, ne zaman, neden ve nerede işlenmesini istediğinizi tasarlayın.

Kural Simülatörü

Kuralınızın işlemeniz üzerindeki etkisinden emin değil misiniz? Simüle et. Simülatörümüzü, işleme kurallarınızı ve koşullarınızı yayınlamadan önce test etmeniz için oluşturduk.

Yönetim panosu

Özelleştirilebilir widget’lardan oluşan yönetim panosu, dönüşüm sonuçlarını optimize etmek için veri odaklı kararlar vermek için işleme portföyünüzün gerçek zamanlı bir görünümünü oluşturmanıza olanak tanır.

İşlem izleme uygulaması

  • Gerçek Zamanlı İşlem İzleme
  • Daha hızlı karar verme için bütünsel müşteri görüşü
  • Risk Yönetimi ve KYC Verileri gerçek zamanlı olarak mevcuttur
  • Daha iyi operasyonel yönetim için Yapılandırılabilir Çalışma Alanları
  • İşlemlerin neden başarısız olduğunu gösteren Satıcı Hata Mesajları
  • İşlem, Engelleme, Geri Ödeme veya İnceleme için İşaretleme
  • Daha fazla güvenlik için İzin Tabanlı Erişim Hakları

Gerçek zamanlı özelleştirilebilir raporlama

Money, modern araçları ve kapsamlı endüstri bilgisini kullanarak müşterileri desteklemeye kendini adamıştır. Müşterilerimiz koşulsuz desteğimizden yararlanır ve misyonumuz, organize veriler ve bilinçli raporlama yoluyla hızlı ve akıllı iş kararları vermelerini sağlamaktır. Bir düğmeye tıklayarak kendi Özel Raporlarınızı oluşturun.

This website uses cookies to improve your web experience.
ArabicEnglishGermanRussianTurkish